Menu Zamknij

O nas

O naszej marce Sportofit

Sportofit to wyjątkowa marka należąca do APTEKS Sp. z o.o., która ma zaszczyt być wyłącznym dystrybutorem produktów ortopedycznych Wellness Line i Revenge w Polsce. Nasze produkty pochodzą bezpośrednio od renomowanego włoskiego producenta Pavis, który od ponad 45 lat cieszy się uznaniem na światowych rynkach.

Dzięki naszej współpracy z Pavis, oferujemy Państwu produkty znane na całym świecie nie tylko z wysokiej jakości i elegancji, ale przede wszystkim ze swojej skuteczności. Wybierając Sportofit, stawiacie na sprawdzone rozwiązania, które wspierają zdrowie i dobrą kondycję. Zapraszamy do odkrycia naszej szerokiej gamy produktów, które pomogą Państwu żyć pełnią życia.

Kontakt

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasze produkty ortopedyczne i terapeutyczne są skierowane do tych, którzy stawiają przede wszystkim na jakość i efektywność. Jesteśmy tu, by wspierać każdego z Państwa w dbaniu o swoje zdrowie.

Nasza oferta obejmuje również współpracę z profesjonalistami z dziedzin takich jak rehabilitacja, medycyna sportowa oraz odnowa biologiczna. Wspieramy placówki medyczne, sklepy specjalistyczne, gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne oraz apteki w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla pacjentów. Rozumiemy wyzwania związane z szeroko pojętą opieką zdrowotną i sportem, dlatego zapewniamy produkty, które pomagają w osiąganiu optymalnych wyników w profilaktyce urazowej i terapii.

Oferta

W razie wątpliwości i ewentualnych uwag oddaliśmy do Państwa dyspozycji różnorodne formy kontaktu z nami.
Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i opinie, które pomogą nam nie tylko usprawnić ale i uprzyjemnić zakupy.
Zapraszamy do podjęcia z nami stałej współpracy.

Pavis logo

Jakość potwierdzona certyfikatami

Produkty PAVIS są zgodne z europejskimi przepisami prawnymi określonymi w dyrektywie dotyczącej wyrobów medycznych nr 93/42 / EWG, załącznik VII. PAVIS posiada certyfikat systemu jakości ISO 9001.

Pavis logo

Od pomysłu po produkt końcowy

Pavis to lider w dziedzinie produkcji wyrobów ortopedycznych, którego historia rozpoczęła się pod koniec lat 60 ubiegłego stulecia. Jako pionier w produkcji pasów przepuklinowych, Pavis zyskał renomę dzięki opracowaniu Airflex – innowacyjnej, elastycznej tkaniny z bawełny, charakteryzującej się wyjątkową oddychalnością i tolerancją dla skóry.

Od tego czasu, zaangażowanie firmy w badania naukowe i rozwój technologii materiałowej nieustannie rośnie. Dzięki skrupulatnym badaniom, Pavis tworzy zaawansowane tkaniny techniczne, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania klientów zarówno w obszarze medycznym, jak i sportowym. Wprowadzenie przędzy Nanofeel z właściwościami antybakteryjnymi to przykład wyjątkowej innowacji, zapewniający najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Każdy produkt w procesie produkcji podlega rygorystycznym procedurom kontroli jakości, a także poddany jest  specjalnej obróbce Sanitized, gwarantującej nie tylko doskonałe właściwości higieniczne, ale także idealne odprowadzanie wilgoci, tak ważne dla zapewnienia pacjentom komfortu użytkowania.

Z Pavis, zaufaj technologii, która dba o Twoje zdrowie!