Menu Zamknij

O nas

O naszej firmie Sportofit

Sportofit jest marką firmy APTEKS Sp. z o.o. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wyrobów ortopedycznych marki Wellness Line i Revenge w Polsce. Producentem tych wyrobów jest istniejąca na rynku od 45 lat włoska firma Pavis. Oferowane przez nas produkty firmy Pavis znane są w wielu krajach na całym świecie i są cenione za wysoką jakość i elegancję, a zwłaszcza za skuteczność.

Kontakt

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do placówek jak i sklepów medycznych, gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych, a także do aptek. Do współpracy z nami zapraszamy również środowiska zajmujące się rehabilitacją, medycyną sportową, odnową biologiczną, a także szeroko pojętym sportem. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W razie wątpliwości i ewentualnych uwag oddaliśmy do Państwa dyspozycji różnorodne formy kontaktu z nami.
Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i opinie, które pomogą nam nie tylko usprawnić ale i uprzyjemnić zakupy.
Zapraszamy do podjęcia z nami stałej współpracy.

Pavis logo

Jakość potwierdzona certyfikatami

Produkty PAVIS są zgodne z europejskimi przepisami prawnymi określonymi w dyrektywie dotyczącej wyrobów medycznych nr 93/42 / EWG, załącznik VII. PAVIS posiada certyfikat systemu jakości ISO 9001.

Pavis logo

Od pomysłu po produkt końcowy

Pavis to bardzo zintegrowana organizacja, albowiem stworzenie nowego produktu jest zawsze poprzedzone wszelkiego rodzaju badaniami, w tym również badaniami nad stworzeniem odpowiedniego, najlepszego jakościowo materiału. Dzięki starannym badaniom PAVIS tworzy innowacyjne produkty spełniające potrzeby medyczne i sportowe.

Firma Pavis narodziła się pod koniec lat 60 przy produkcji pasów przepuklinowych, wówczas opatentowano osłonę na ograniczenie przepukliny pachwinowej, którą zbudowano jedynie z elastycznej, antyalergicznej tkaniny z bawełny, która oferuje doskonałą oddychalność i maksymalną tolerancję w kontakcie ze skórą – Airflex.

Pavis stale poszerza swoje badania i stawia na rozwój zaawansowanych tkanin technicznych. Wprowadza nowe przędza takie jak Nanofeel o właściwościach antybakteryjnych. Jest to tkanina o najwyższym komforcie i wysokiej tolerancji w kontakcie ze skórą.

Funkcja Sanitized stosowana do produktów w całym asortymencie gwarantuje zarówno wyjątkowe właściwości higieniczne, jak i idealne odprowadzanie wilgoci.